Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI

OTWARTY AMATORSKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 4 - OSOBOWEJ

Posty: 92

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Karczew

PostWysłany: Śro 10:40, 03 Cze 2009    Temat postu:

jaki byl poziom turnieju? Druzyna ktora wygrala to kto to? Opiszcie troche ten turniej.
pozdro
kifcio
Trener reprezentacji

Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 255

PostWysłany: Śro 18:11, 03 Cze 2009    Temat postu:

Do krzysia10 - postaram się pod koniec tygodnia lub na początku przyszłego umieścić zdjęcia na jakimś serwerze. Z tym, że nie będą to wszytskie zdjęcia bo sumie to ich wyszło ponad 400 więc postaram się przesortować i wybrać najciekwasze.

Do Haszysza - szkoda że nie zgłosiliście jako Refresko chociażby jednej drużyny, byłoby ciekawiej i na pewno poziom byłby wyższy, aczkolwiek i tak moim skromnym zdanim był wysoki.

Szczególnie ciekawym i emocjonującym meczem był pomiędzy drużynami Juvenii i Mazowieckiego, który wygrała ta pierwsza ale po morderczym boju i wygraniu seta bodajże do 35. No a po meczu standing ovation dla obu drużyn od wszytskich, którzy znajdowali sie na sali, które trwało około 5 minut. Także sam ten fakt mógł oddać atmosferę turnieju, jak się wytworzyła.

Półfinały, finały - równiez na wysokim poziomie. A przede wszytskim ciekawe doświadczenia z nietypowego grania.

Także miejmy nadzieję, że organizator turnieju również był zadowolony i za rok powtórzy imprezę, no i frekwencja będzie wyższa.

Ostatnio zmieniony przez kifcio dnia Śro 18:15, 03 Cze 2009, w całości zmieniany 2 razy
krzysio10
Kadra narodowa

Posty: 168

Skąd: Juvenia Domet Dobre

PostWysłany: Śro 19:59, 03 Cze 2009    Temat postu:

ok, dzieki:) mysle ze tego typu turnieje to bardzo dobry pomysl bo zabawa byla przednia:)
a co do meczu z Mazowieckim. mysle, ze po wygraniu pierwszego seta dosyc wysoko (jezeli dobrze pamietam to do 10) za bardzo uwierzylismy w swoje umiejetnosci no i gra wyrownala sie. ale nalezy dodac tez, ze w drugim secie druzyna z mazowieckiego o wiele lepiej grala niz w secie pierwszym. praktycznie wszystko im wychodzilo i na siatce ciezko bylo ich zatrzymac. dzieki temu stworzylo sie bardzo ciekawe widowisko. A brawa po zakonczeniu meczu dla obu druzyn to cos na prawde bardzo bardzo milego:) mam nadzieje ze za rok ponownie spotkamy sie na sali w mechaniku. pozdrawiam
jarg
MVP sezonu

Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 100

Skąd: Janów Lubelski W wa

PostWysłany: Śro 22:03, 03 Cze 2009    Temat postu:

Witam co do wyniku w meczu Juvenii z M. Mazowieckim wynik ostatniego seta był 36: 38 dla Juvenii, bardzo wyrównany set który mógł się podobać wszystkim Wesoly . Bardzo fajny turniej który powinien być kontynuowany co rok Padam .
kifcio

Posty: 255

PostWysłany: Pią 22:15, 05 Cze 2009    Temat postu:

Po przebraniu zostało mi 56 zdjęć - 220 MB (2x100MB + 1x20MB)

Wrzucać na jakiś serwer ?? Daj znać

PostWysłany: Pią 23:29, 05 Cze 2009    Temat postu:

Ja też chętnie ściągnę sobie dane foteczki, więc proszę wrzucać Wesoly
Poza tym gratuluje wszystkim drużynom dobrej gry, i liczę że w następnym roku wystartuje kolejna edycja tego ciekawego turnieju... w której napewno wystartujemy Wesoly
adio
Pierwszy trening

Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 2

Skąd: T&S

PostWysłany: Pią 23:31, 05 Cze 2009    Temat postu:

Oczywiście miało to być napisane na tym profilu, ale z roztargnienia zapomniałem sie zalogować Zdziwiony

Szybkiego ściągania i miłego oglądania

Ostatnio zmieniony przez kifcio dnia Sob 13:37, 06 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
krzysio10

Posty: 168

PostWysłany: Sob 13:37, 06 Cze 2009    Temat postu:

oo..dzieki:) zabieram sie za sciaganie:)
kifcio

Posty: 255

PostWysłany: Sob 14:08, 06 Cze 2009    Temat postu:

Nie ma za co. Zapomniałem dodać, że mozna sciągać z tego serwera chyba do 10 plików na raz.

Pozdrawiam
Refresko

Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 6

Skąd: Kołbiel

PostWysłany: Sob 17:00, 06 Cze 2009    Temat postu:

myśleliśmy nad zgłoszeniem się bo już braliśmy udział w podobnym turnieju i również spoko sie gralo ale w regulaminie byl zapis że turniej jest skierowany do drużyn z powiatu mińskiego a jak już nie raz nam wypominano taką nie jesteśmy... może jak bedzie nastepna edycja to wezniemy udział.
gratulacje dla juwenii:)
adio

Posty: 2

Skąd: T&S

PostWysłany: Sob 20:12, 06 Cze 2009    Temat postu:

Dziękować, dziękować Wesoly
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna -> Informacje o turniejach, ogłoszenia, sprawy organizacyjne / Archiwum 2008/2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)