Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI

!!TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ NA ŚWIĘTO HALINOWA!!

Pierwszy trening

Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 2

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Pią 14:06, 15 Kwi 2011    Temat postu: !!TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ NA ŚWIĘTO HALINOWA!!

Zapraszam zespoły na coroczny turniej plażówki w Halinowie z okazji Święta naszego miasta.
Eliminacje rozpoczną się 30 kwietnia(sobota)o godzinie 9.00 przy starej szkole(jak zawsze:) a turniej główny 2 maja na Święto Gminy Halinów.
Wpisowe 10zł od zespołu.
Do wygrania: Puchary, piłki do plażówki i inne atrakcyjne nagrody!
Jak zawsze będą zapewnione posiłki dla zespołów oraz woda.
Proszę o pisanie nazwy zespołu i dodatkowo wiadomość na maila o uczestnictwie na [link widoczny dla zalogowanych]
Ostatnie zgłoszenia przyjmowane są do 15.00 w piątek 29.04.
W zależności od ilości zespołów będziemy ustalać harmonogram i sposób rozgrywek.

To ja dodam jeszcze kilka informacji, bo zaszły pewne zmiany:

Turniej będzie się składał z eliminacji, które rozegramy 30 kwietnia oraz turnieju głównego, który odbędzie się 2 maja - w Święto Halinowa.

Ważne:

Eliminacje rozegramy w Sulejówku! Dokładny adres: ul. Narutowicza 10, 05-070 Sulejówek. Są tam dwa boiska i po prostu dużo łatwiej przeprowadzimy tam rundę eliminacyjną.

Start eliminacji: 30.04 godzina 9.00

Turniej główny - jak co roku rozgrywany w Halinowie. Będzie w nim brało udział 12 par - system brazylijski. Pewne miejsce w turnieju głównym mają zwycięzcy z ubiegłego roku (o ile się zgłosząWesoly. Resztę par wyłonimy w eliminacjach.

Start turnieju głównego: 2.05 godzina 9.00

Wpisowe, tak jak napisał Przemek, 10zł od zespołu.

Ostateczny termin składania zgłoszeń: czwartek 28 kwietnia 2011 godzina 24.00.

Chętnych proszę o przesyłanie swoich zgłoszeń na adres: zwierz102@gmail.com

Turniej organizujemy wspólnie z Przemkiem Cabajem, więc w razie jakiś wątpliwości bądź pytań podaję do nas kontakt:

PostWysłany: Pon 22:28, 25 Kwi 2011    Temat postu:

Nie sądziłem, że będzie takie duże zainteresowanie turniejem, ale do tej pory zgłosiło się już 19 par.

Chcemy rozegrać eliminacje systemem grupowym, dlatego:

W eliminacjach zagrają maksymalnie 24 pary - decyduje kolejność zgłoszeń!

Pozdrawiam:)
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Pią 1:37, 29 Kwi 2011    Temat postu:

Stwierdziliśmy, że jednak możemy zrobić eliminacje dla 28 osób. Zgłosiło się ich 27 i jest jeszcze JEDNO WOLNE MIEJSCE - zapraszamy Wesoly

Kto pierwszy ten lepszy - jeżeli możecie, to przekażcie znajomym, którzy chcieliby zagrać na turnieju Wesoly

Turniej Eliminacyjny będzie rozgrywany systemem grupowym. 7 grup po 4 drużyny w każdej (jednej pary brakuje, o czym pisałem wyżej)

- wolne miejsce

System gier w grupach: gramy oczywiście każdy z każdym jeden set do 21 (po 7 punktach zmiana stron).

Awans: Zwyciezcy każdej grupy + 4 drużyny z najlepszym bilansem z drugich miejsc - najpierw liczą się wygrane sety, potem małe punkty.

Sędziowanie: Zdecydowaliśmy się zrezygnować z wystawy 'górą' - jest przy tym zbyt dużo kontrowersji,... 2 odbicie prosimy grać 'dyszlem'.

W finale rozgrywanym 2 maja już w Halinowie weźmie udział 11 par wyłonionych w eliminacjach + para Dryński/P. Kowalczyk.

PRZYPOMINAM:

Eliminacje rozegramy w Sulejówku! Dokładny adres: ul. Narutowicza 10, 05-070 Sulejówek.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania, jeżeli takie się pojawią. Jeżeli coś się nie zgadza w nazwiskach, czy też innych rzeczach, to proszę o kontakt Mruga

Walasek/

Zgłosiła się dodatkowa para, ale niestety jedna drużyna z grupy E się wycofała.

W grupie E mecze będą się toczyć do 2 wygranych setów do 15, ewentualny 3 set do 11. Awansuje tylko najlepsza para z tej grupy!

Z pozostałych grup awans zapewnią sobie drużyny z pierwszych miejsc, a także 4 drużyny z najlepszym bilansem z drugich miejsc.

To chyba tyle, do zobaczenia Wesoly
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Sob 17:49, 30 Kwi 2011    Temat postu:

Już po eliminacjach Wesoly Znowu trochę się pozmieniało - nie przyjechały jeszcze 2 ekipy i ostatecznie były 4 grupy po 4 drużyny (awans pierwszych dwóch par) i 3 grupy po 3 drużyny (awans najlepszej pary).

12. Gałecki/Żbik

Finał rozgrywany będzie 2 maja w Halinowie (ul. 3 Maja 8 )! O 8.45 odbędzie się losowanie, o 9 zaczynamy grę.

Finał będzie rozgrywany systemem brazylijskim, do jednego wygranego seta do 21, od półfinałów zagramy do 2 setów do 15, ewentualny 3 do 11.

Gratulujemy!

Turniej stał na wysokim poziomie, jest pod tym względem, z roku na rok, coraz lepiej. Tak jak było zaplanowane, graliśmy systemem brazylijskim, a w finale wzięło udział 12 par.

Najciekawsze mecze mogliśmy zobaczyć w półfinale, od tej fazy graliśmy do 2 wygranych setów do 15, ewentualny 3 do 11:

Półfinał I: Jakubowski/Lewandowski - Tomkiewicz/Wójcik 2-1

Bardzo wyrównany pojedynek, pierwszy set po walce padł łupem pary Jakubowski/Lewandowski, w drugim już dominowali ich przeciwnicy. Trzeci set był wyrównany tylko na samym początku, potem para Jakubowski/Lewandowski zdobyła 5 punktów pod rząd i ostatecznie wygrała 11-5.

Półfinał II: Dryński/Kłos - Cabaj/Witak 2-1

Para Dryński/Kłos była zdecydowanym faworytem tego pojedynku, jednak początek należał do drużyny Cabaj/Witak, wypracowali sobie 2 punkty przewagi i nie oddali ich już aż do końca, wygrywając pierwszego seta 15-13. Druga odsłona była już popisem faworytów i o losach pojedynku ponownie zadecydował 3 set. Para Dryński/Kłos po 2 efektownych blokach wyszła na prowadzenie 4-1, mimo dużych starań ich przeciwników, cały czas kontrolowali 3 seta i wygrali go do 7.

Mecz o 3 miejsce: Tomkiewicz/Wójcik - Cabaj/Witak 2-0

Para Cabaj/Witak wyszła do tego spotkania podłamana porażką w półfinale i zagrała dużo gorszy mecz. Oba sety zdecydowanie należały do pary Tomkiewicz/Wójcik.

Mecz finałowy: Dryński/Kłos - Jakubowski/Lewandowski 2-0

Pierwszy set naprawdę mógł się podobać, ciekawe akcje, dobra gra punkt za punkt i ostatecznie minimalnie lepsza okazała się para Dryński/Kłos, wygrywając do 13. Druga partia też zaczęła się ciekawie, wymiany były na wysokim poziomie, ale jednak to drużyna Dryński/Kłos kontrolowała tego seta, ostatecznie wygrywając do 11.

Mam nadzieję, że turniej się podobał. Szkoda tylko, że było tak zimno, ale pod koniec turnieju nawet na chwilę zaświeciło słońce Wesoly

Nie ukrywam też, że miło było nam gościć reprezentanta Polski, Karola Kłosa Wesoly

Już dzisiaj zapraszam na turniej w przyszłym roku!

Pozdrawiam,
Maciek
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna -> Informacje o turniejach, ogłoszenia, sprawy organizacyjne / Archiwum 2009/2010/2011 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)