Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI

Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 179

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Sob 2:48, 09 Lut 2008    Temat postu:

Jeżeli chodzi o zachowanie zawodników Wasze czy byłoby nasze to spoko to jest mecz i emocje, wiadomo że czasem biorą górę.
Sędziego bym aż tak mocno nie oceniał, każdy może popełniać błędy, może w pierwszym secie chwilę się zamotał ale i tak go wygralismy dość wysoko jak na taki mecz. Naprawde lubimy z Wami grać i bardzo waszą drużynę szanujemy! To jest nie powadważalne! Powodzenia z KRKA.
pozdrawiam
szymexel
Rezerwowy

Posty: 12

PostWysłany: Sob 5:41, 09 Lut 2008    Temat postu:

No niestety sie nie zgodze, sedzia w 1 secie popelnil 2-3 razace bledy co pozwolilo nam przegrac do 20, co do drugiego seta to o bledach nie bede mowil bo wygraliscie go zdecydowanie, w 3 sie obudzilismy i udalo nam sie wygrac do 19, ale gdyby jeden z Waszych zawodnikow sie nie przyznal przy stanie 20:19 dla nas, ze zrobil siatke to tez roznie mogloby byc, bo sedzia oczywiscie siatki nie widzial.. W 4 secie wygrywalismy 5:4 i Wasz zawodnik uderzyl ten metrowy aut, ktory napewno wszyscy widzieli doskonale.. tylko nie sedzia :???: w tym samym secie jeszcze dwokrotnie "puscil" Wam gre gdy niby podbijaliscie pilke po bloku, a tak naprawde uderzaliscie w siatke i podbijaliscie kontynujac gre..

Podsumowujac - Wasz sedzia naprawde nie sprostal presji meczu, gratuluje Wam wygranej, ale postawa sedziego bede pewnie jeszcze dlugo zdegustowany. Dla mnie uczciwy wynik by byl gdyby ten mecz skonczyl sie w 5 setach i niewazne juz kto by wyszedl zwycieski z tego meczu..

Ostatnio zmieniony przez szymexel dnia Sob 5:42, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Haszysz
MVP sezonu

Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 92

Skąd: Karczew

PostWysłany: Sob 8:22, 09 Lut 2008    Temat postu:

szkoda ze nie widdzieliscie sdziego podczas meczu TSG - Refresko Mruga ten to wyprawial cuda Mruga bo jak on to stwierdzil ,, ty sie bawisz a ja tu pracuje" hahaha czy w tej lidze jakos parcujecie, dostajecie za to pieniadze?? czy gracie zeby pograc dla przyjemnosci i zdrowej rywalizacji?? zenada i tyle mam do powiedzenia Mruga pozdrawiam chlopakow z tsg za uczciwosc na boisku bo sedzia zdecyodwanie wyroznial sie negatywna postawa
ja
Pierwszy trening

Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 3

PostWysłany: Sob 15:28, 09 Lut 2008    Temat postu: Re: krka-zp mrozy 3:0

karusek253 napisał:
KRKA-ZP MROZY 3:0 No niestety tym razem osłabieni kontuzjami nie udało nam sie wygrać. gratulacje dla krka. zagrali dobry mecz i nie widziałem u nich nikogo nowego w drużynie. Nikogo z warszawy nowego nie ma. Grali tym samym składem którym przegrali z nami w kałuszynie, więc nie rozumiem tego oskarżenia wobec KRKA że nabrali sobie jakiś nowych zawodników z "warszawy" :?

Przeczytaj cala wypowiedz weroniki i zauwaz ,ze nikt z zawodnikow fabos nie skomentowal tego Mruga Co wedlug mojego zdania oznacza nie zgodzenie sie z wypowiedzia "kolezanki".
szymexel
Rezerwowy

Posty: 12

PostWysłany: Sob 19:29, 09 Lut 2008    Temat postu:

Przed chwila zakonczyl sie mecz UKS Halinow - Krka Halinow 1:3

O zawodnikach krka nie bede sie wypowiadal bo jako sportowcy sa dla mnie nikim, co chwile wymuszaja decyzje na swoim arbitrze i nie wazne czy maja do tego podstawy czy nie, najwazniejsze zeby sie troche poklocic..

Co do sedziowania to po raz kolejny byly to po prostu jaja, doslownie przez caly mecz Pan na gorze wyczynial cuda i ani myslal gwizdnac komus ze "swojej druzyny" jakis blad. Odebral nam zdecydowanie zwyciestwo w 4 secie i kto wie czy tez nie w calym meczu, bo niewiadomo co by sie stalo w 5 secie.

Wspomne moze tylko o tym, ze nasz podstawowy rozgrywajacy wyjechal tego samego dnia z rana w gory - niestety..

Zycze milego finalu ligi w sportowej atmosferze.

Ostatnio zmieniony przez szymexel dnia Czw 19:41, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Haszysz napisał:

Fakt faktem iz sedzie kilka razy rozbaiwl nie tylko zawodnikow ale tez i publicznosc. Jesli chodzi o to iz on tam pracuje to moze pomyslal ze dostanie jakas nagrode za ustawienie meczu Hyhy (zart oczywiescie) Pozdro dla Refresko i powedzenia w pierwszej lidze

PostWysłany: Pią 12:04, 22 Lut 2008    Temat postu:

No wiadomo że nam nie wystarczy, ale kończy się sezon i jak widać nie mamy żadnej porażki na swoim koncie więc w siatkówkę grać potrafimy Jezyk i jesteśmy bardzo ambitni! Z resztą przyszły sezon mam nadzieje pokaże na co nas stać... PZDR
Haszysz
MVP sezonu

Posty: 92

PostWysłany: Pią 12:23, 22 Lut 2008    Temat postu:

ale na pewno wiele sie nauczymy od druzyn w pierwszej lidze Wesoly jeszcze jestesmy mlodzi wiec wszystko przed nami Mruga plan minimum to nie spasc, optymalny to miejsca 5-6, w ambitniejszy to pierwsza czworka
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna -> Sezon 2007/2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)