Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Mińsk Maz.

PostWysłany: Śro 16:02, 26 Lis 2008    Temat postu:

kartoflami??!!czlowieku pilki sa sprawdzane co trening miernikiem do cisnienia i wiesz co ci powiem-sa idealne.

Ostatnio zmieniony przez Wierzba dnia Śro 16:03, 26 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Czw 0:01, 27 Lis 2008    Temat postu:

człowieku Wierzba nie chodzi mi o ciśnienie w piłkach bo ciśnieniomierz do piłek to i ja mam i sprawdzam ciśnienie w piłkach przed każdym noaszym meczem w Powiatówce lecz chodzi mi o markę i model piłek którymi gracie . Przyniose Ci na Wasz najbliższy mecz w Czwartek najnowszą piłkę Mikasa MVA 200 , która była oficjalną piłką IO i jest obecnie oficjalną piłką PLUS LIGI mężczyzn w siatkówce to zobaczysz czym się gra w II Amatorskiej Lidze Powiatowej . ( nie to żebym się chwalił bo każdy może sobie kupić piłkę za 220 - 250 zł ale te wasze piłki Molten SOFT mają chyba z 4 lub 5 Lat więc już dawno czas je zmienić . Kwadratowy
Wierzba
MVP sezonu

Posty: 78

PostWysłany: Czw 13:11, 27 Lis 2008    Temat postu:

nie wiem czy wiesz o tym Pete ale w III lidze wiekszosc druzyn gra wlasnie takimi pilkami a to chyba o czyms swiadczy.ze sa stare-to co,ciagle sie nimi dobrze gra.a nowa mikasa mialem juz okazje pograc i powiem tak-nie jest zla ale bez rewelacji wiec tym bardziej nie widze powodu by wymieniac pilki ktore wciaz sa dobre.pzdr
Wierzba
MVP sezonu

Posty: 78

PostWysłany: Czw 13:14, 27 Lis 2008    Temat postu:

i jeszcze jedno-na jedna pilkie mozna sie szarpnac ale nie wiem czy wiesz o tym ze takich pilek przydaloby sie kupic poza ta jedna jeszcze 11...czyms trzeba sie rozgrzewac a lipa jest miec inna pilke do grania meczy a inna sie rozgrzewac.
pete
MVP sezonu

Posty: 88

PostWysłany: Czw 19:55, 27 Lis 2008    Temat postu:

fakt lipa . Burmistrz powinien coś sypnąć ale znając Mińskie realia pewnie kasy starcza tylko na sale i wyjazdy .

Koniec tematu PIŁKA.

Wygrajcie dziś lub chociaż nawiążcie walkę i zagrajcie dobry mecz Wesoly
pete
MVP sezonu

Posty: 88

PostWysłany: Pią 1:14, 28 Lis 2008    Temat postu:

Niestety Wiary w zwycięstwo MMKSu starczyło na dwa pierwsze sety a póżniej .... ale po kolei :
1 set początek wyśmienity po 5 zagrywkach nr.13 jest 6:1 dla MMKSu później punkt za punkt z niewielkimi przestojami po obu stronach MOS Wola chyba nie wszedł dobrze w mecz i dzięki temu 25:20 i 1:0 dla MMKSu
2 set to już mniejsza przewaga MMKSu ale wygrana i jest 2:0
3 set najważniejszy dla przebiegu całego meczu MMKS przegrywa po walce punkt za punkt 23:25
4 set zawodnicy MMKSu jeszcze nie mogą zapomnieć poprzedniego seta a natablicy wyników jest już 8:15 i trener MMKSu poddaje seta bo daje odpocząć 3 podstawowym zawodnikom . Oczywiście przegrana MMKSu chyba 13 : 25 ( rezerwowi nie mięli dziś swojego dnia )
5 set jest mobilizacja i chęć zwycięstwa na zmianę stron MMKS schodzi z przewagą 1 punktu (8:7) , później walka punkt za punkt jest 13:13 i niestety zdarzył się błąd w ataku a później błąd na przyjęciu i 13:15 . SZKODA bo dziś MOS byl naprawdę do pokonania ..

W MMKSie zawodnik z nr.2 po ostatniej piłce nieładnie szyderczo bił brawo swoim kolegom z drużyny a przecież siatkówka to gra błędów ( dam siebie nie widział - na jego 3 wystawy : 2 razy piłka podwójna a 1 raz rzucił w siatkę ! nie wspomnę o tylko 1 bloku punktowym z jego strony to jak na środkowego bloku na pięć setów zdecydowanie za mało !!) więc nie powinien mieć pretensji do innych !!!!

PostWysłany: Pon 18:27, 15 Gru 2008    Temat postu:

niestety mecz trwał tylko 63 minuty . ( 25:16 25:22 25:19 )
AZS-UW przyjechali, zagrali i wygrali .

W MMSK- sie Absolutny Brak Przyjęcia ( libero powinien zastanowić się nad sensem zajmowania miejsca na boisku ).
Już po drugim secie nr 6 do zmiany ( minimalny procent przyjęcia i niewielka skuteczność w ataku ) niestety trener tego nie widział i nr 6 męczył się i nas do końca , nr 2 do zmiany już po pierwszym secie - w tym wypadku trener się obudził i zmienił go w 3 secie.

Najlepiej wypadli zawodnicy rezerwowi bo ci przynajmniej mięli ochotę dopingować kolegów z kwadratu dla rezerwowych.

PostWysłany: Pon 11:38, 22 Gru 2008    Temat postu:

MMKS - Siedlce 3:1 . Gratulacje ! Wesoly Mecz mógł się podobać . W pierwszym secie przewaga MMKSu do stanu 20:20 później kilka naszych błędów i set przegrany do 22.

Drugi set mocno rozpoczęty 6:0 dla MMKS później przewaga troszkę zmalała ale set wygrany chyba do 19
set 3 punkt za punkt ale w końcówce nasi trochę odjeżdżają i wygrana MMKS do 22
czwarty set to ostra walka punkt za punkt z której to walki zwycięsko wyszła nasza drużyna wygrywając tę partię 27:25 i całe spotkani 3:1 ! ku radości nielicznej publiczności ( musicie coś z tym zrobić ! wystarczy kilka plakatów na mieście a ludzi byłoby dużo więcej ) !

Bardzo dobrze zagrała cała drużyna mocne serwy , świetne bloki i kilka naprawdę ładnych obron !

Trener wyciągnął wnioski z poprzedniej porażki i wstawił na libero innego zawodnika ( kilka ładnych obron,ogólnie ok ) i środkowy nr 2 na ławce a świetny młodziutki niewysoki ( ale BARDZO skoczny ) nr 5 na parkiecie . Świetne ataki i BLOKI !

Rezerwowi Mruga tym razem proszę - więcej życia ! i nie siedźcie na ławce tylko pompujcie,rozciągajcie i skaczcie w kwadracie dla Rezerwowych !

PS. Podajcie kiedy następne mecze !!!!
Wierzba
MVP sezonu

Posty: 78

PostWysłany: Pon 12:43, 22 Gru 2008    Temat postu:

nastepny mecz 11.01 ale w wyszkowie wiec chyba nie poogladacie chyba ze pojedziecie z nami i bedziecie nas wspierac:)

wygrana bardzo cieszy zwlaszcza ta nad zespolem z siedlec gdyz od paru ladych sezonow obie druzyny(my i Osemka) nie dazymy sie szczegolna sympatia..

z ciekawostek powiem ze pan Prekurat(trener Osemki) przywiozl wczoraj do minska 4 zawodnikow z II ligi.to swiadczy o tym jak wazne sa mecze miedzy MMKS i Osemka.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna -> Sezon 2008/2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)