Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI

Pierwsza szóstka

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 38

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Wto 9:05, 21 Paź 2008    Temat postu: podziękowanie dla drużyny jutrzenki cegłów

drużyna cleanic pragnie podziękować drużynie Jutrzenka Cegłów za możliwość przeniesienia meczu 4 kolejki z piątku na poniedz. ,A szczególnie za sportową postawę podczas meczu. Drużyna cleanic rozgrywała mecz u siebie w sześciu zawodników w 3 secie przy prowadzeniu 17-13 jeden zawodnik musiał opuścić boisko na kilka minut. po wziętym czasie i powrocie na boisko w pięć osób drużyna JUTRZENKI przedłużyła oczekiwanie na powrót zawodnika na boisko . Wykazali dojrzałą sportową postawę .Brawo

Mecz rozegrany w dobrej atmosferze , równy, zacięty 3-0 dla jutrzenki ( 26-28,23-25,23-25), przy zachowaniu zimnej krwi w końcówkach setów przez zawodników jutrzenki. Gratuluję zwycięstwa

nie ma dobrego meczu bez dobrego sędziego . pozdrawiam Piotra kapitana Autora KSI - świetna robota

Dzięki

PS. Mecz rzeczywiście był wyjątkowo wyrównany, dlatego tak bardzo cieszy nas wynik.

No i Piotrek Padzik - profesjonalizm, klasa, AUTOR(ytet) ;-)

Powodzenia w innych meczach. Czekamy na rewanż.