PostWysłany: Nie 12:03, 14 Mar 2010    Temat postu:

Posty: 255

PostWysłany: Nie 14:52, 14 Mar 2010    Temat postu:

zbylo napisał:

28 marca 2010 roku w Dobrem

Ostatnio zmieniony przez kifcio dnia Nie 14:52, 14 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
piotrek
MVP sezonu

Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 103

PostWysłany: Nie 17:07, 14 Mar 2010    Temat postu:

hub* napisał:
Za to Twoje sędziowanie zawsze jest super:D poza tym, że kilku przepisów nie znasz

piotrek napisał:
Feniks Siennica - ZP Mrozy 0:3 (23,16,23) poza tym że sędzia miał kilka wpadek (dosyć poważnych) to był to dobry mecz:) kolega który sędziował za to co do mnie powiedział w 3 secie powinien był zostać zdjęty ze słupka

przestań kozaczyć, bo to nie jest na miejscu Zdegustowany Kwasny też popełniasz błędy (poważne) sędziując. ja również je popełniam, bo nikt nie jest doskonały, a poza tym, jeżeli mecz sędziuje 1 sędzia to nie ma możliwości wychwycenia wszystkich błędów...

po co w siatkówce jest sędzia pierwszy, sędzia drugi, sekretarz oraz dwóch (lub czterech) sędziów liniowych????

PostWysłany: Śro 12:05, 24 Mar 2010    Temat postu:

Witam. Do Zanetka, brak znajomości przepisów a popełnianie błędów przez sędziego który jest sam i podejmuje decyzje za - "sędzia drugi, sekretarz oraz dwóch (lub czterech) sędziów liniowych" to dwie różne sprawy. Miałem( przyjemność Do bani... ) zagrać w tym sezonie w Sienicy i muszę zgodzić się z opinią Piotra a koleżanka chyba nie widziała meczu z udziałem sędziego z feniksa na ich boisku ( ocena bezcenne ).
Zanetka
Rezerwowy

Posty: 21

Skąd: Mrozy

PostWysłany: Śro 19:48, 24 Mar 2010    Temat postu:

Koleżanka widziała mecze sędziowane przez tę osobę, nawet sama w nich grała.
I nie pisałam nic o nie znajomości przepisów. Wesoly każdy sędziuje jak umie, w końcu to liga amatorska, sędzia nie musi być z licencją Wesoly jakiego sobie drużyna załatwi,taki będzie sędziował

pozdrawiam jarg.
jarg
MVP sezonu

Posty: 100

PostWysłany: Czw 11:17, 25 Mar 2010    Temat postu:

Witam. Zgadzam się koleżanko , też miałem przyjemość być na meczu sędziowanym przez Ciebie = ( Ok! ) a co do sędziego z sienicy wystarczyło by poprosu neutralne podejscie do dwóch drużyn i było by cacy a tak są nie potrzebne spięcia na forum i na boisku.
Pozdrawiam. Wesoly
Roberto
Pierwsza szóstka

Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 35

PostWysłany: Czw 16:56, 25 Mar 2010    Temat postu:

Kolego sympatyczny "jarg" daj już sobie spokój z tym analizowaniem sędziowania. Idzie wiosna -pozdrawiam Ciebie i Twoją drużynę- uśmiechnij się.Pozdrawiam również Żanetkę- rzeczywiście gra przy Twoim sędziowaniu
jest czystą przyjemnością.Kapitan Feniksa.
PS: I już nie wracajmy do tego tematu.
Zanetka
Rezerwowy

Posty: 21

Skąd: Mrozy

PostWysłany: Czw 21:56, 25 Mar 2010    Temat postu:

Racja, nie potrzeba tu żadnych wojen, po co to komu Wesoly Opanować się, drodzy Panowie i Koledzy:)

1 - 3

Dzięki za fajną atmosfere, oraz uznanie na śląsku dla sędziego.

25 : 21, 25 : 19, 18 : 25, 27 : 25
Dwa pierwsze sety to wyraźna dominacja ZP, a w trzecim nagle wszystko się odwróciło i to Mosty zaczęły dyktować warunki. Set czwarty do dalej minimalna przewaga Mostów które miały w ataku przynajmniej trzy piłki setowe tylko jakimś cudem wybronione przez ZP, a że niewykorzystane sytuacje się mszczą mogliśmy się przekonać chwilę później.
Juvenia Domet Dobre – UKS Halinów 3 : 1
25 : 17, 16 : 25, 25 : 21, 25 : 20
W pierwszym secie UKS przy stanie 10 : 11 stracił 7 kolejnych punktów i było po secie. Kolejny zaczął się od błędów Juvenii i stanu 0 : 5, której to przewagi UKS nie zmarnował a w końcówce nawet powiększył. Kolejne sety to wyrównana walka, ale końcówki należały do Juvenii.
Mecz o III miejsce
Mosty Mazowieckie - UKS Halinów 3 : 0
25 : 21, 25 : 19, 25 : 21
UKS został myślami przy półfinale, nie mogąc złapać właściwego rytmu gry, Mosty zaś zagrały bardzo ostrą i co ważne skuteczną zagrywką oraz świetnie atakiem.
Mecz o I miejsce
ZP Mrozy - Juvenia Domet Dobre 3 : 0
25 : 19, 25 : 20 , 25 : 16
Świetna i konsekwentna gra ZP w każdym elemencie, a Juvenia wyraźnie odczuwała zmęczenie po meczu z UKSem.

PostWysłany: Nie 22:26, 28 Mar 2010    Temat postu:

Witam. Gratulacje dla ZP za wygranie ligi, byliście najlepsi na przestrzeni całego sezonu i dzisiaj to potwierdziliście Wesoly Wydaję mi się, że i Juvenia i Mosty Mazowieckie są zadowolone z dzisiejszego turnieju i im także należą się gratulacje.

Nasz zespół zawiódł na całej linii, przyznam, że interesowało nas tylko i wyłącznie zwycięstwo, co zresztą było widać w meczu o 3 miejsce. Niestety graliśmy słabo i nasze wysokie aspiracje zweryfikowało boisko. Jestem bardzo rozczarowany naszą postawą, ale to jest sport i trzeba grać dalej.