PostWysłany: Sob 9:43, 07 Sty 2012    Temat postu:

Posty: 88

PostWysłany: Sob 11:09, 07 Sty 2012    Temat postu:

ziomuś napisał:
. tak to był błąd za który zapłaciliśmy stratą dwóch punktów.

szkoda meczu , szkoda straconych punktów, szkoda że sędzia był obiektywny tylko w pierwszym secie a potem po reprymendzie od swoich kibiców widział już właściwie błędy tylko HopDoGóry. A ta moja piłka w tie breaku po prostej zdecydowanie w polu (tuż przy nosie sędziego) -ale oczywiście w ocenie sędziego AUT po prostu majstersztyk drukowania,nawet powieka nie drgnęła. Takie wypaczanie wyniku spotkania zwiększa agresję na boisku i poza nim , co mogliśmy zobaczyć na sali w Brzezinach.

chęć zwycięstwa za wszelką cenę ? a gdzie Piękno siatkówki ?
mimo wszystko życzę powodzenia drużynie z Dębego w rundzie rewanżowej ale na szczęście tylko w gr.B II ligi

p.s.Nie chciałbym rozpętać tu niepotrzebnej burzy ale pewnie się nie uda bo drużyna przeciwna będzie miała inny punkt widzenia
superhero
Pierwszy trening

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1

Skąd: Dębe Wielkie

PostWysłany: Sob 13:15, 07 Sty 2012    Temat postu:

Nie będę cytował kolegi wyżej, jednak pragnę się odwołać do kilku wymienionych punktów. Obiektywny w 1 secie, rzeczywiście (uznając blok naszego zawodnika, po namowie waszego kapitana i gwiżdżąc taśmę, pomimo dotknięcia piłki przez waszego blokującego), w kolejnych partiach, starsi zawodnicy drużyny HopDoGory potrafili uszanować decyzje sędziego, jedynie młodzi szukali spięcia i na siłę próbowali przekonać sędziego o zmianie decyzji. A co do agresji kolego, my do waszych kibiców (nie wiem ilu ich było) nie używaliśmy tekstów:"Zamknij mordę". Więc proszę Cię, skąd brała się ta agresja.

Mimo wszystko dzięki za mecz, miło wygrywa się z drużynami których przyjeżdżają do nas z nastawianiem "łatwe 3:0". Pa
ziomuś
MVP sezonu

Posty: 87

PostWysłany: Sob 16:04, 07 Sty 2012    Temat postu:

Jak się przyjeżdża na mecz z nastawieniem 3:0 ograć gnoi, a potem robić głupie błędy, jak chociażby w Tie-breaku 4 ataki w taśmę, a potem 2 auty zawodnika nr 2 i mieć tylko i wyłącznie pretensje do sędziego to na prawdę gratuluję perspektyw! Przy wyniku 1:0 w setach i 15-9 dla Was stanęliście w miejscu i straciliscie 6 punktów z rzędu, po 4 blokach i dwóch autach. I nagle zaczęło się wielkie spięcie u Was. Jedyną osobą, która chyba zna zasady siatkówki i gry fair-play to u Was PIOTREK PADZIK który Was uspokajał i wyjaśniał słuszności decyzji sędziego. I jeszcze jedno. PRZED MECZEM PADŁO PYTANIE DO WASZEGO KAPITANA CZY MACIE KOGOŚ KTO MÓGŁBY SĘDZIOWAĆ, ODPOWIEDŹ BRZMIAŁA NIE, WIĘC SĘDZIEGO MUSIELIŚMY ZNALEŹĆ SAMI. Jakoś nikt nie robił problemów jak do Nas przyjeżdzali na mecze a rozegraliśmy ich przed wami u Nas 5, a Wy nie potrafiąc ograć "gówniarzy" 3:0, a przegrać 2:3 tracąc w tabeli jakże wysokie miejsce to już jest problem.

Powodzenie dalej, może coś ugracie jak zmienicie nastawienie i cofniecie z drużyny największych "spinaczy"

Pozdrawiam Piotrka Padzika, bo akurat jak mówiłem jedyny, który zawsze był w porządku:)

Pozdro ziomuś
pete
MVP sezonu

Posty: 88

PostWysłany: Sob 23:49, 07 Sty 2012    Temat postu:

do superhero ta taśma była przy wyniku 20:10 dla nas więc to bez różnicy a poza tym ilość punktów w całym meczu od sędziego na waszą korzyść była zdecydowanie większa niż na naszą - stwierdź to sam - tylko obiektywnie !
2. Fakt-w młodym ciele jest zdecydowanie więcej gorącej krwi niż u starych zawodników
3.ilu było naszych kibiców? bez żartów - dwójka spokojnych dzieci + dwie spokojne dziewczyny + spokojny kolega . to wszystko . nic o tekście "zamknij mordę" nie wiem ale ja grałem w siatkówkę więc może coś mi jednak umknęło . wiem tylko że dostaliśmy karny punkt w 2 secie za wulgarne zachowanie naszego zawodnika w stosunku do sędziego - jeszcze raz przepraszam za niego . NAJWAŻNIEJSZE że po meczu wszyscy sobie podziękowaliśmy więc ok
pete
MVP sezonu

Posty: 88

PostWysłany: Nie 0:07, 08 Sty 2012    Temat postu:

do ziomuś

1.FAKT jechaliśmy z nastawieniem żeby wygrać 3:0 bo w gruncie rzeczy w siatkówkę o to chodzi , ale nikt nawet nie pomyślał o was jak o "gnojach" bo gnój to leży na polu a my jesteśmy ludźmi i szanujmy się nawzajem bo jak sami się nie będziemy szanować to kto to zrobi ?
2. FAKT w 2 secie stanęliśmy. 3-go wygraliśmy i znów stanęliśmy. gdybyśmy prowadzili w każdym secie po 20:10 to nawet te błędy sędziego o które się czepiam nic by nie zmieniły .
3. pete=Piotr Padzik i jak sam stwierdziłeś gram fair play więc dlatego ta moja piłka w polu tak mnie boli Smutny
4.zasady siatkówki znam , trochę czasem sędziuję ostatnio w naszym wolnym terminie mechanik -Juvenia. zero drukowania ale niestety gospodarze przegrali . za to wpis na forum od Juveni że gratulują świetnego sędziowania
5.z sąsiadami graliśmy tym samym składem i było cicho , miło i spokojnie więc to nie do końca wina tylko i wyłącznie spinaczy . sam wiesz że prawda zazwyczaj leży gdzieś po środku.

a ogólnie to liczy się sport i dobra zabawa czego sobie i wam życzę !

PostWysłany: Nie 13:40, 08 Sty 2012    Temat postu:

ależ ścisk w tabeli ! nie pamiętam takiego sezonu (a może już pamięć nie ta Mruga ) żeby 6 czołowych drużyn dzielił tylko 1 punkt ! . ale to dobrze przynajmniej runda rewanżowa będzie ciekawa chociaż to tylko 2 liga .
vk

Posty: 41

Skąd: VK

PostWysłany: Nie 19:31, 08 Sty 2012    Temat postu:

Jest błąd w tabeli.Bilans setów Victorii Kałuszyn wynosi 16,a nie 14.
Przed meczami z Altaną i Mechanikem był 16.Przegrywając 3:1,a następnie wygrywając w takim samym stosunku setów bilans nie zmienił się.Prosimy o korektę
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna -> Sezon 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)