Forum FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI Strona Główna FORUM POWIATOWEJ LIGI SIATKÓWKI

Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 144

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Halinów

PostWysłany: Wto 23:51, 13 Lis 2012    Temat postu: LESAN Halinów - Zaproszenie na mecze

Witam.

Chciałbym zaprosić wszystkich sympatyków siatkówki na mecze drużyny LESAN Halinów w 4 lidze mazowieckiej. Wielu zawodników na pewno będziecie kojarzyć z parkietów ligi powiatowej, więc zachęcam do zobaczenia jak nam będzie szło w rozgrywkach związkowych Wesoly

Najbliższy mecz:

18.11.2012 (niedziela) o g. 18.00 - LESAN Halinów - Bluesoft Mazovia Gocław

Mecz odbędzie się na hali w Halinowie, przy ul. Okuniewskiej 115.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: [link widoczny dla zalogowanych] oraz na naszym profilu na Facebooku: [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Pon 0:46, 19 Lis 2012    Temat postu:

Piotrek, postanowiłem, że nie będę komentował Twojego zaczepnego komentarza.

Lesan Halinów - Bluesoft Mazovia Gocław 3:0 (10,19,23)

Zapraszamy na kolejne mecze naszej drużyny Wesoly.

Pozdrawiam,
Maciek
piotrek
MVP sezonu

Posty: 103

PostWysłany: Pią 19:54, 23 Lis 2012    Temat postu:

ale ja nawet nie miałem zamiaru Cię denerwować.myślałem że jakieś drobne opłaty macie
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Sob 0:22, 24 Lis 2012    Temat postu:

Wstęp jest całkowicie wolny.

W niedzielę gramy z Legionami Otwock na wyjeździe, jakby ktoś był chętny na wyprawę do Otwocka, to zapraszam Wesoly

Pozdro.
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Pon 0:56, 26 Lis 2012    Temat postu:

Legiony Otwock - LESAN Halinów 1-3 (-17,-20,23,-26)

Łatwo nie było, ale najważniejsze, że 3 punkty jadą do Halinowa. Już w najbliższą niedzielę gramy u siebie o 19:00 z drużyną UKS Powsinek Wilanów. Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej i profilu na facebook'u.

GRATULACJE .

na waszej stronie : fajne foty ( widać , że było dużo kibiców ) i konkretny opis przebiegu meczu .

Z chęcią pojadę zobaczyć wasz mecz w Halinowie , miło będzie popatrzeć jak się rozwijacie . Wg mnie w tej 4 lidze spędzicie tylko sezon bo jesteście za dobrzy

pozdrawiam i życzę sukcesów

ps. można napisać miłego posta ? z którego nie sączy się żółć ... tylko dlatego że Internet jest " anonimowy "
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Czw 23:38, 29 Lis 2012    Temat postu:

Dzięki. Na mecz oczywiście zapraszamy, ostatnio było bardzo dużo osób (szczerze mówiąc nie widziałem takiej widowni na żadnym meczu w 3 lub 4 lidze), a liczymy, że w najbliższą niedzielę będzie ich jeszcze więcej.

Co do awansu, to jeszcze daleka droga i ciężka praca przed nami. W tym roku 4 liga jest naprawdę mocna i na razie skupiamy się na celach krótkoterminowych, czyli kolejnych meczach. Mamy nadzieję, że to zaprocentuje, bo oczywiście bardzo liczymy na awans.

Pozdrawiam i do zobaczenia Wesoly
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Pon 20:14, 03 Gru 2012    Temat postu:

Lesan Halinów - Powsinek Wilanów 3:1 (-22, 22, 20, 16)

Był to zdecydowanie nasz najsłabszy mecz jak do tej pory. Na szczęscie potrafiliśmy się otrząsnąć po porażce w 1 secie i zdobyć cenne 3 punkty. Mimo gorszej postawy, mnie osobiście cieszy fakt, że z bardzo dobrej strony pokazali się zmiennicy, którzy uratowali nam mecz Wesoly

Aktualną tabelę i opis spotkania (pojawi się pewnie dzisiaj wieczorem) znajdziecie na naszej stronie internetowej, adres podałem w pierwszym poście.

Pozdrawiam,
Maciek
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Czw 23:13, 06 Gru 2012    Temat postu:

MKS MDK II - Lesan Halinów 0:3 (-21, -15, -19)

Można powiedzieć, że mecz bez historii, gdyby nie nasza dekoncentracja w 1 partii (wygrywaliśmy już 9 punktami), to drużyna z Warszawy ani razu nie osiągnęłaby 20 punktów w secie.

Nasz najbliższy mecz i zarazem ostatni w tym roku gramy w sobotę (8.12) o godzinie 14 w Mokobodach.

Pozdrawiam Wesoly

Ostatnio zmieniony przez Zwierzak dnia Czw 23:27, 06 Gru 2012, w całości zmieniany 1 raz
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Nie 14:03, 09 Gru 2012    Temat postu:

SKF Global Village Mokobody – Lesan Halinów 2:3 (-14, 11, 25, -16, -7)

Był to ostatni mecz w pierwszej rundzie zmagań. Drużyna z Mokobodów jest zawsze groźnym przeciwnikiem, szczególnie u siebie (wygrali na własnym parkiecie z Otwockiem i Gocławiem), więc wiedzieliśmy, że to będzie cięzki mecz.

Początek był dla nas bardzo udany, pewnie wygraliśmy pierwszego seta. Drugi set to pełna dominacja gospodarzy, którzy rozmontowali nas zagrywką, często praktycznie nie do przyjęcia. Trzeci set był bardzo wyrównany i nerwowy, mimo tego, że mieliśmy piłkę setową przegraliśmy tę partię. Na szczęście potrafiliśmy się podnieść i dwa kolejne sety zagraliśmy już dużo lepiej, szczególnie w przyjęciu i ataku.

Szczerze powiedziawszy liczyliśmy wszyscy na 3 punkty i jest pewien niedosyt, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Jesteśmy liderem naszej grupy, mamy 14 punktów, a kolejne ekipy odpowiednio 10, 7, 7, 5 i 2.

Teraz mamy przerwę aż do 13 stycznia, wtedy gramy z MDKiem u siebie. Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszamy Wesoly

Tradycyjnie opis meczu, mimo tego, że tym razem nie ma czym się chwalić:

LESAN Halinów – MKS MDK II 1:3 (25, -14, -18, -13)

Po prawie miesięcznej przerwie wróciliśmy na do gry. Zmierzyliśmy się z zespołem w Warszawy, który po pierwszej rundzie zajmował ostatnie miejsce w naszej grupie, ale poczynił 3 wzmocnienia, które zdecydowanie poprawiły ich grę.

My, poza pierwszym szarpanym setem, który ostatecznie udało się wygrać, zagraliśmy tragiczne zawody. Przegraliśmy zdecydowanie i zasłużenie, prezentując bardzo niski poziom sportowy.

Szwankowały u nas wszystkie elementy, musimy o tym meczu jak najszybciej zapomnieć i już z pełną determinacją i koncentracją przystąpić do kolejnego meczu (najbliższa sobota - wyjazd do Gocławia).

Pozdrawiam,
Maciek
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Sob 21:37, 19 Sty 2013    Temat postu:

Bluesoft Mazovia Gocław - Lesan Halinów 2-3 (23, -22, 21, -9, -13)

Niestety kolejny słaby mecz w naszym wykonaniu, może poza 4 setem, gdzie pokazaliśmy jak ten mecz powinien wyglądać. Zdecydowanie musimy poprawić swoją grę przed kolejnymi meczami.

Już za tydzień w niedzielę bardzo ważne spotkanie z Otwockiem, oczywiście tradycyjnie zapraszam na mecz Wesoly 27 stycznia o 19 w Halinowie.

Pozdrawiam,
Maciek
Zwierzak

Posty: 144

PostWysłany: Nie 23:29, 27 Sty 2013    Temat postu:

Lesan Halinów - UKS Legiony Otwock 3-0 (22, 21, 24)

Opis meczu wklejony z naszej strony na FB:

Do meczu podeszliśmy bardzo skoncentrowani, chcieliśmy się zrehabilitować za ostatnie, gorsze występy. Od początku kontrolowaliśmy spotkanie i w naszej grze było widać dużą pewność i spokój. Mimo sporej liczby błędów w polu zagrywki, wygraliśmy pewnie pierwszą odsłonę, do 22. Podobnie wyglądała druga partia, przewaga którą zbudowaliśmy na początku seta udało się utrzymać aż do końca. Najbardziej emocjonujący był set trzeci. Tym razem to goście z Otwocka byli przez większość seta o te 2 oczka z przodu, na szczęście udało nam się ich dogonić i doprowadzić do końcówki. Dwa ostatnie punkty tego meczu, to piękny blok naszego zespołu i as serwisowy, który przypieczętował nasze zwycięstwo.

Dzięki wygranej z Otwockiem zapewniliśmy sobie awans do grupy finałowej IV ligi. Już teraz wiadomo, że rozgrywki w grupie C zakończymy na pierwszym miejscu, ale nie spoczywamy na laurach i w każdym kolejnym meczu będziemy walczyć o wygraną.

Najbliższy mecz już w najbliższy czwartek o 20 - z Powsinkiem Wilanów na wyjeździe.